finanses@financededemain.com 00 237 697 199 919
Pirmdiena - svētdiena no 00:00 līdz 23:00
Kategorijas: Sporta likmes

Abas komandas gūst vārtus: kā uzvarēt?

Jūs arī vēlaties nopelnīt naudu ar sporta derībām ? Vietnē 1xbet ir vairākas derību iespējas, tostarp “ abas komandas gūst vārtus ". Lai gan 1N2 prognoze neapšaubāmi ir vislabāk zināmā spēlētājiem, spēlētājiem ir arī iespēja uzvarēt, ņemot vērā varbūtību, ka spēle beigsies ar vārtu guvumu abām komandām.

Šis likmes veids, ko sauc par BTTS vai “ Abas komandas gūst vārtus » angļu vai LDEM, var šķist nedaudz riskanti, jo ir grūti paredzēt, kurš gūs vārtus. Tomēr tas bieži piedāvā pievilcīgus koeficientus jūsu sporta likmēm.

Tas ir pilnīgi neatkarīgs no gala rezultāta. Ja abi gūst vismaz vienus vārtus, jūsu likme uzvar. BTTS ir īpaši populārs likmju veids starp spēlētājiem.

Saņemiet 200% bonusu pēc pirmās iemaksas. Izmantojiet šo reklāmas kodu: argent2035

Šis likmes veids paver īpaši pievilcīgu iespēju klāstu. Patiešām, jūs neesat atkarīgs no rezultāta, ne arī spēles rezultātu, lai uzvarētu jūsu likmi. Vienīgais nosacījums ir, lai abas komandas gūtu vismaz vienus vārtus, lai gūtu panākumus jūsu likmē.

divas komandas gūst vārtus

Vēl viena šāda veida likmju priekšrocība ir tā, ka jūs varat atgūt savu naudu, ja zaudējat. Bet ir viens nosacījums. Tev vajag izveido savu kontu ar oficiālu reklāmas kodu. Mūsu partnerība ar 1xbet ir ļāvusi mums būt a kods 10% naudas atmaksas akcija par kopējo zaudējumu summu. Izmantojiet šo reklāmas kodu: FAUSTI

Šajā rakstā es jums skaidri paskaidrošu, kā uzvarēt, ja abas komandas uzvar 1xbet. Bet pirms tam bet uz Aviator spēli uz 1 uzvaru.

🔰 Likmju veidi uz divām komandām, lai gūtu vārtus

Izmantojot abas komandas, lai gūtu vārtus, var izdarīt dažāda veida likmes.

⚡Pirmā puse

Kā minēts iepriekšējā punktā, BTTS ir iespējams izmantot abos futbola spēles puslaikos. Izvēloties BTTS 1. puslaiku, abām komandām ir jāiegūst vārti pirmās 45 minūtes.

Otrā puslaika gadījumā abām komandām jāgūst vārti mača otrajā pusē. THE ribas parasti ir augstas ņemot vērā šāda veida derību risku. Tas bieži notiek pirmajos puslaikos, kad parasti tiek gūts mazāk vārtu.

Lai dominētu komandu sniegumā, iesakām iepazīties ar to statistiku pirmajos puslaikos, lai noskaidrotu, vai viņu procents ir augsts.

Tendences pilnībā negarantē, ka uzvarēsit derībās, taču tās var būt noderīgas, zinot komandu sniegumu pirmajā brīdī. Nospēlētas 45 minūtes.

⚡️Otrais puslaiks

Šāda veida likmēm abām komandām ir jāiegūst vismaz vieni vārti otrā puslaika laikā. Likme sākas otrā puslaika sākumā. Pagarinājuma gadījumā jums ir jāizvēlas opciju Papildlaiks pretējā gadījumā derībās tiks ņemts vērā tikai otrais puslaiks.

Lai nepieļautu kļūdu, pirms lēmuma pieņemšanas par sporta likmi ir rūpīgi jāizlasa paziņojums. Kad esat apguvis paziņojumu, apskatiet statistiku par pēdējām 45 minūtēm komandām, uz kurām vēlaties veikt likmes.

⚡Visa spēle

Kad derību slēdzējs izvēlas a BBTS vairāk nekā 90 minūtes, abām komandām pamatlaikā jāiegūst vismaz viens mačs. THE ribas parasti ir augstākas, ņemot vērā, ka iespēja redzēt abas komandas 90 minūtes ir īpaši liela.

Pirms biļešu iegādes iepazīstieties ar statistiku, lai uzzinātu komandu progresu, formas momentus un visus neklātienes dalībniekus, kuri varētu nepārprotami ietekmēt vienas no abām komandām aizsardzības veidu.

🥀Kā spēlēt un uzvarēt ar opciju “katra komanda gūst punktus”?

Neliela analīze par dažādiem veidiem, kā atrast likmi par divām komandām, lai gūtu vārtus. Šie padomi ir spēkā arī tad, kad bet uz Lucky Games.

⚡️Meklējiet viena līmeņa komandas

Viena līmeņa komandu meklēšana ir pirmais veids, kā atrast sporta derībām piemērotas spēles Abas komandas gūst vārtus.

Mēs viegli varam domāt, ka viena līmeņa komandām ir jāspēlē uz vārtiem balstīta spēle. Mēs, iespējams, domājam par čempionāta pirmo četrinieku vai piecu dalībnieku tikšanos vai daudzajiem derbijiem, kas mums ir Eiropā.

Man tas ir sākums, bet tas ir tālu par maz. Dažreiz pirmajam ir daudz augstāks līmenis nekā konkurentiem. Dažkārt tabulas augšgala mači ir diezgan tuvu, jo abi klubi var samierināties ar neizšķirtu. Mēs varam arī stāties pretī komandām ar identiskiem līmeņiem, bet abām ar ļoti aizsardzības spēles stilu.

Vispārīgā veidā Tas nav labs analīzes veids. Viens Ar pieredzi es meklēju klubus, kas ielaiž vārtus vairāk nekā jebkas cits.

⚡️Nosakiet iecienītāko ārpusē

Šī ir konfigurācija, kas Man jau patīk vairāk. Mēs noņemam milzīgās priekšrocības, ko sniedz spēlēšana mājās, izlaižot favorītu. Autsaidere, kas spēlē mājās, vēlas savu skatītāju priekšā nodemonstrēt labu sniegumu (jā, jā, savulaik stadionos bija publika).

🎁 Promo kods : WULLI

Spēlēšana mājās joprojām ir priekšrocība pat šajos slēgto durvju laikos. Protams, tribīnēs vairs nav trako pūļu, bet tomēr, spēlējam mājās, cilvēki ir stadiona priekšā, pie sava televizora, spiediens ir.

Šeit mēs nonākam pie labas konfigurācijas, lai atrastu BTTS prognozes: oui.

⚡️Atrodi mīļāko mājās

Apgrieztā konfigurācija. Šeit favorīts spēlē mājās un viņam ir visas iespējas uzvarēt. Es paturu tāda paša veida likmes, taču mana atbilde ir pretēja.

Lūk, uz jautājumu Vai abas komandas gūst vārtus? Es atbildu: nē! Mēs zinām šīs Barselonas mājas spēles, kuras tiek gandrīz uzvarētas pirms mača sākuma. Bieži vien izredzes uz favorītu uzvaru ir ļoti zemas, un mēs nekad neesam drošībā vecais labais 0-0.

Šī ir ļoti laba konfigurācija, jo kopējās uzvaras gadījumā, piemēram, 4-0, mēs esam uzvarētāji. Bet mēs arī uzvaram ar a neizšķirts 0-0 un pat ar pārsteiguma uzvaru viesu komandai, veids 0-1.

🔰 FAQ Abas komandas gūst vārtus: kā uzvarēt 1xbet?

❔Vai tas ir tas pats, kas BTTS, kur abas komandas gūst vārtus?

Saņemiet 200% bonusu pēc pirmās iemaksas. Izmantojiet šo oficiālo reklāmas kodu: argent2035

BTTS ir akronīms, kas definē " abas komandas gūs vārtus kas franču valodā nozīmē, ka abas komandas gūst vārtus ". Abiem apgalvojumiem nozīme ir vienāda. Patiešām, šis tirgus ir ilustrēts angļu (BTTS) un franču valodā.

Lielākā daļa bukmeikeru izmanto angļu valodu, lai definētu savus tirgus. Ja nesaprotat kādu terminu, aicinām iepazīties ar mūsu vietni. Patiesībā mēs piedāvājam specializētu pakalpojumu ar visu sadaļu, kurā visi termini ir ļoti detalizēti izskaidroti.

🏆 Ko nozīmē BTTS derības?

Likmju mērķis ir abām komandām gūt vārtus laikā 90 minūtes. Tas ir pilnīgi neatkarīgi no gala rezultāta. Patiešām, ja komandas gūst vismaz vienus vārtus, jūsu biļete ir ieguvēja. Jūs nodrošināsiet sev līdzekļus, lai padziļinātu analīzi, ievērojami atvieglojot jūsu darbu. Mācieties arī likme uz dubultu iespēju uz 1xbet.

Katrs mačs, visticamāk, beigsies ar vārtu gūšanu abām komandām. Pateicoties mūsu vietnes pakalpojumiem, jūs varēsiet pilnveidot savu analīzi, lai ievērojami palielinātu savas izredzes laimēt. Pirms dodaties prom, šeit ir vienīgais maciņš, kas piedāvā kriptovalūtas bez maksas, NC Wallet.